SÜPERYAT TAŞIMACILIĞI

Bizimle, süperyatınızın güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Nakliye sürecinin her bölumünü denetleyecek personelimizin özel eğitimlerden geçmesini sağlıyoruz, personelimiz size sadece bir fiyat teklifi değil, operasyonun nasıl yönetileceği ve kullanılacak ekipman hakkında detaylı bilgi sunan bir teklif hazırlayacaktir. Boyut ve ağırlıklarından dolayı süperyat nakliye çözumleri en başından itibaren ek işlemler gerektiğinden Oceanus olarak ozel elleçleme ve beşik sistemleri kullanıyoruz.

Bu detaylara dikkatimizden dolayı dünyanın en büyük ve en iyi yatlarını taşıma konusunda bize her zaman güven duyulmuştur.

Yat Sahipleri: Yatınızın sizler için bir gurur ve keyif kaynağı olduğunun farkındayız. Bu yüzden yatınızın taşınması sırasında konumu hakkında size bilgi verebilmek için sizinle sürekli temas halinde bulunmaya söz veriyoruz.

Sahip Temsilcileri ve Yönetim Şirketleri:Müvekkillerinize amaçlarına en iyi bir şekilde ulaşmaları için bulunacağınız tavsiyeler için size yardımcı olabiliriz. Müvekkilleriniz için ihtiyacınız olan bütün bilgileri tam kapsamlı olarak hazırladığımız tekliflerde bulabilirsiniz

Kaptanlar:Yatınızın güvenli ellerde olduğuna gönül rahatlığı ile inanabilmeniz icin gerekli tüm teknik bilgiye sahibiz. İhtiyacınız olan bütün bilgilerin elinizde olduğundan emin olup, taşıma süresince konumu ile ilgili bilgileri zamanında size ileteceğiz.

Üreticiler ve Tersaneler: Esneklik ihtiyacını göz önünde tutup, insa sürecinin neresinde olursa olsun uzman parça ve yat taşıma hizmeti sunuyoruz.

Dernekler ve Yat Fuarları: Derneklere ve Yat Fuarlarına lojistik ve nakliye hizmetleri sağlıyoruz.