YARIŞ LOJİSTİĞİ

Profesyonel yarış etkinlikleri ve ekipleri güvenebilecekleri bir lojistik ortağa ihtiyaç duyarlar.

Birinci sınıf lojistik uzmanlığımız ve bu spora olan tutkumuz temel alındığında bu sektörün büyümesini destekleme konusunda benzersiz bir pozisyonda olduğumuz yadsınamaz. Uluslararası kabul gören ISO 9001 akrediteli bir tekne taşıma firması olarak, The Royal Yachting Association (RYA), Union Internationale Motonautique (UIM), The British Sailing Team, The Transatlantic Race Powerboat P1 ve H1 ve bunun gibi pek çok yüksek profilli yarış ekipleri ve organizatörler ile çalıştık.

Global ofis ağımızla, derinlemesine yerel bilgi ile dünya çapında eşsiz bir ulaşılabilirlik sunuyoruz. Bunun sonucu KDV ve gümrük prosedürleri gibi her detayı kapsayan güvenilir, verimli ve uygun maliyetli bir hizmettir.

İster tek bir tekne isterseniz organizatör ekipmanı ve yarış tekne yedek parçaları dahil bütün bir yarış köyü taşıma ihtiyacınız olsun, Oceanus ekibi deniz, kara veya hava yolu ile tüm lojistik ihtiyaçlarınızla başa çıkacak yetenek ve deneyime sahiptir.

Extreme Sailing Series 'in 2011 Istanbul'daki ilk etkinliğinin lojistik sağlayıcısı olarak, ülkemizde de başarı ve mükemmeliyetçilğimizi ispat ettik.